L’EQUIP DE L’ESCOLA CONGRÉS-INDIANS. CURS 2022-2023.

Educació Infantil 3 anys
El Niu: Cristina González + Elena Díaz (Projecte Educadores)
La Llavor: Irene Marques + Eli González (Tècnica d’Educació Infantil)

Educació Infantil 4 Anys
L’Obrador: Agnès Boix (Antic ambient la Llavor)
La Cova: Estel Madamio (Antic ambient el Niu)

Educació Infantil 5 Anys
Lumiere: Maravillas Domenech (Antic ambient la Cova)
Galileo: Laura Grau (Antic ambient l’Obrador)

Educació Primària 1r
Espurna: Núria Vallespí (Antic ambient Galileo)
Omako: Laia Sagristà (Antic ambient Lumiere)

 

Educació Primària 2n
Zaha Hadid: Laura Domene (Antic ambient Espurna)
Bambolina: Cristina Pérez (Antic Omako)

Educació Primària 3r
Cosmos: Iris Oliva (Antic ambient Zaha Hadid)
Alexandria: Oscar Romera (Antic ambient Bambolina)

Educació Primària 4t
Engranatge: Elena Llorens (Antic ambient Alexandria)
Piset: Mireia Ferrer (Antic ambient Cosmos)

Educació Primària 5è
Mare Nostrum: Cecilia García (Antic ambient Impremta)
Camí: Yaiza Casanellas(Antic ambient Engranatge)
Impremta: Sergio Millán (Antic ambient Piset)

Educació Primària 6è
Bertsolaris: Nacho Gómez (Antic ambient Mare Nostrum)
Opportunitas: Rosa Codina (Antic ambient Camí)

Mestres Anglès: Ruth Vilella i Ferran Ruiz
Mestres Treball del cos: Lluís Albert i Maite Martí
Mestres de Música: Nora Morales i Raquel Pedreño
Mestres d’Atenció a la Diversitat: Susana Molina, Rosa Romanillos i Joana Martos
Auxiliar d’Educació Especial: Jaione Etxebarria
Tècnica d’Educació Infantil: Eli González
Suport Educació Infantil: Marta Rey
Educació infantil: Gemma Noguera Cicle Inicial: Susana Molina
Cicle Mitjà: Elena Llorens
Cicle Superior: Lluís Albert
Cap d’Estudis EI i CI: Joana Martos
Cap d’Estudis CM i CS: Maite Martí
Directora: Desirée Hortigón

Educadors ambients: Natàlia Lisa, Noemí Perea, Emilio Juárez, Elena Díaz i Leonardo Moscoso.
Especialista en l’acompanyament matemàtica: Lara Jiménez

Coordinadora: Natàlia Lisa
Equip de migdia: Ara Sánchez, Daniela Conte, Débora Moráis, Elena Díaz, Elena Rivera, Emilio Juárez, Joan Ramos, Judith Bone, Leo Moscoso, Lorena Tabas, Maria Garcés, Martina Ges, Miguel Carrillo, Noemí Perea, Santi Arteaga, Txell Sánchez, Valentina Marchant i educadors per confirmar.

Consergeria: Gema Ibars
Auxiliar administrativa: Anna Sobrevilla
Administratiu AFA: Albert Prats
Equip de Cuina: Xavi Palau (cuiner), Carles Calvera (ajudant de cuina) i Ana Rodenas (ajudant de cuina)
Equip de neteja: Zenobia Romero, Nereida Quintana i personal per confirmar.